UNIGEM

Policijske službenice na edukaciji "Upravljanje stresom i nenasilna komunikacija"

Dana 07.03.2024. godine u službenim prostorijama SIPA-e, u I. Sarajevu, održana je obuka na temu "Upravljanje stresom i nenasilna komunikacija", kojoj su prisustvovale policijske službenice iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH, Državne agencije za istrage i zaštitu - SIPA, Granične policije BiH, Federalne uprave policije, Sudske policije FBiH i MUP-a Zeničko-dobojskog kantona.

Edukacija je organizirana u sradanji Udruženja "Mreža policijskih službenica" i TPo Fondacije u okviru projekta UNIGEM.

Voditeljica edukacije bila je psihologinja, psihoterapeutica i konsultantica za gestalt terapiju Aida Bahtanovic.

Po završetu obuke, polaznicama su uručeni certifikati o učešću.