Riječ predsjednice

Poštovani/e,
Ravnopravna zastupljenost muškaraca i žena treba da bude prisutna u svim sferama policijskog rada i na svim nivoima odlučivanja. Osobe treba da se postavljaju na određene pozicije u skladu sa svojim mogućnostima i afinitetima, bez...

Predsjednica
Kristina Jozić

Ukoliko ste se Vi, ili neko iz Vaše okoline našao/la u situaciji za koju smatrate da je diskriminatorna, ili se još uvijek nalazite u takvoj situaciji, posebno ukoliko sumnjate na diskriminaciju po osnovu spola, pošaljite nam pitanje ili opišite problem.

Galerije

Prijem u članstvo

Tvoj glas za jednaka prava, mogućnosti i odgovornosti

Članica Udruženja može postati svaka ovlaštena službena osoba (policijska službenica) koja je uposlenica agencija za provođenje zakona, a koja prihvata Statut i ciljeve Udruženja i to potvrđuje potpisivanjem pristupnice.

Prijavi se

Policijske organizacije